İstanbul Köpek Kulübü

Mutlu Köpekler Yetiştirir

Köpek Oteli

Köpekler, ailemizin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Onların sağlığı ve mutluluğu, bizim için en önemli konulardan biri. İstanbul Köpek Kulübü Köpek Oteli, tam da bu ihtiyaca yönelik hizmetler sunarak, köpeğinizin ev konforunda bir tatil geçirmesini sağlıyor. Geniş olanakları, profesyonel ekibi ve benzersiz hizmet anlayışı ile İstanbul Köpek Kulübü Köpek Oteli, köpek sahiplerinin ilk tercihi haline gelmiş durumda.

Bir köpek oteli odasının içi. Odada, oyuncaklar ve minderler ile donatılmış rahat bir alan bulunuyor. Köpeklerin dinlenmesi için sarı minderler ve çeşitli oyuncaklar mevcut.
Bir köpek, banyo yaparken köpüklerle kaplanmış halde bakıyor. Köpeğin yüzünde sabun köpükleri var ve mutlu bir ifadeye sahip.

İstanbul Köpek Kulübü

Günlük Rutin

Kulübümüzde konaklayan misafirlerimiz arıtılmış, temiz taze ve serin su tüketirler. Misafirimiz olan her köpek, günde 4 kez 1 saatten az olmamak kaydıyla dışarıya çıkmaktadır. Otelimizde konaklayan bir köpeğin günlük rutini şu şekildedir;

Bir evcil hayvan oteli odasının içi. Odada, oyuncaklar ve minderler ile donatılmış rahat bir alan bulunuyor. Köpeklerin dinlenmesi için sarı minderler ve çeşitli oyuncaklar mevcut.
Bir köpek oteli odasının içi. Kafesin içinde siyah bir köpek, sarı minder, çeşitli oyuncaklar ve su kabı bulunuyor. Köpek ayakta duruyor ve kafesin kapısına doğru bakıyor.
Bir köpek otelinin içindeki koridor boyunca uzanan kafesler görülüyor. Kafesler düzenli bir şekilde sıralanmış ve her biri köpeklerin konaklaması için tasarlanmış.

Köpek oteli kısmında köpekleriniz kendileri için ayrılmış özel odalarda kalırlar. Bir odada aynı anda iki köpeğin kalması ancak aynı ailenin köpekleri olması halinde mümkündür. Bunun dışında her köpek için ayrılmış özel, kapalı ve steril odalarımız bulunmaktadır.

 

Geriatrik ve puppy sınıfı misafirlerimiz için öğlen beslenmesi yapılmaktadır.

Eğitim programında kalan köpeklerimiz için de aynı sistem uygulanmakta olup, eğitimdeki köpeklerimiz 09.00-11.00 saatleri arasını ve 16.00-17.00 arasını eğitimle geçirmektedir.

Köpeklerimizin odaları hipokloröz dezenfektanla günde 2 kez temizlenmektedir, kapalı alanlarımızın tamamında havalandırma sistemi bulunmaktadır. Hava yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı kapalı alanlarımızda hava temizleyici cihazlarımız kullanılmaktadır.

Köpeklerimizin tuvalet alanları özel olarak kilit taş sistemi ile döşenmiş olup, her köpeğin dışkısı düzenli takip edilmektedir. Kilit taş tuvalet alanlarımız her köpek kullanımından sonra sterilizasyonu sağlayacak oranda sulandırılmış sodyum hipoklorit ile dezenfekte edilmektedir.